Продовжується реалізація проєкту «Шлях Стійкості: підвищення стійкості українців через посилення можливостей психосоціальної підтримки ветеранів»

У Бориславській громаді розпочалася реалізація наступного етапу проєкту «Шлях Стійкості: підвищення стійкості українців через посилення можливостей психосоціальної підтримки ветеранів», який впроваджується Міжнародною організацією з міграції (IOM Ukraine) у партнерстві з ГО «СТАН» та фінансується Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини.

У межах цієї можливості ініціативною групою було напрацьовано цікаві й перспективні напрями у просуванні своєї діяльності на користь наших Захисників – ветеранів та їх родин. Відділом розвитку міста та ГО «Спілка воїнів АТО м. Борислава» напрацьовані ідеї взято за основу при розробці проєкту «Шлях додому».

Проєкт передбачає створення ветеранського простору на базі громадського простору «Каменяр» та проведення ряду заходів соціального згуртування. Для їх проведення за грантові кошти вже закуплено універсальну зарядну станцію Ecoflow з чотирма сонячними панелями та кулер для нагрівання та охолодження води.

На черзі – придбання комп’ютерної техніки, підйомник для крісел колісних з метою облаштування безбар’єрного доступу для маломобільних груп населення до туалетних кімнат у приміщенні громадського простору «Каменяр». А після завершення проєкту отримані обладнання та техніка залишаться на балансі громадського простору та використовуватимуться для потреб громади.

Детальніше про це читайте в попередньому матеріалі: https://boryslavrada.gov.ua/post/2023/123352

Loading