Про створення КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Борислава»

В рамках реформи Міністерство охорони здоров’я України та Національна служба здоров’я України вбачає, що вторинна і первинна ланка надання медичних послуг мають бути розділеними – бути окремими комунальними підприємствами. У зв’язку з цим вчора, 30 листопада, на сесії Бориславської міської ради було прийнято рішення про створення комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Борислава’’ шляхом виділу із комунального некомерційного підприємства «Центральна міська лікарня м.Борислава» Бориславської міської ради.

Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Борислава» буде правонаступником комунального некомерційного підприємства «Центральна міська лікарня м.Борислава» Бориславської міської ради в частині надання первинної медико-санітарної допомоги.

Рішенням утворено комісію з реорганізації комунального некомерційного підприємства «Центральна міська лікарня м.Борислава» та затверджено її склад.

«Утворюючи нову юридичну структуру, потрібен час на підписання нових договорів та ліцензій. Планується завершити процес в термін від двох місяців до пів року, – зазначив доповідач, в.о. директора підприємства «ЦМЛ м. Борислава» Михайло Горинь. – Через деякий час такі зміни будуть обов’язковими, але наша лікарня, враховуючи рекомендації МОЗу, це робить заздалегідь і планово».

Тож в наступному році в громаді будуть функціонувати вже два комунальних підприємства, які надаватимуть послуги з охорони здоров’я населенню – окремо по первинній, окремо по вторинній допомозі.

Loading