Завершилася першість Бориславської громади з мініфутболу серед команд навчальних закладів

Упродовж чотирьох днів у Борислав на базі Бориславської дитячо-юнацької творчості проходили змагання – першість Бориславської громади з мініфутболу серед команд навчальних закладів.

За звання кращої команди з цього виду спорту змагались дев’ять команд. Чотири команди у своїх підгрупах вибороли право на боротьбу за нагороди. У поєдинку за третє місце зустрілись команди Бориславської гімназії №6 та закладу загальної середньої освіти №7. Продемонструвавши яскраву, злагоджену гру гімназисти перемогли свого суперника та стали бронзовими призерами змагань.

Цікавим і напруженим був фінальний поєдинок, де зустрілись дві найсильніші команди – Бориславський ліцей та ЗЗСО №4. Злагодженішою та технічнішою була гра футболістів Бориславського ліцею, яка заслужено виборола перемогу та перше місце змагань. Команда ЗЗСО №4 стала володарем другого  місця.

Суддями на змаганнях були тренери відділення футболу Бориславської ДЮСШ Тарас Демків, Андрій Лисик, Василь Попадинець. Команди-призери змагань та кращі гравці команд відзначені кубками та грамотами управління культури, молоді, фізичної культури та спорту й відділу освіти Бориславської міської ради.

Loading