День: <span>16.06.2024</span>

Майстер-клас зі створення ляльки-мотанки

У неділю, 14 липня, о 14:00 у Бориславі у приміщенні Історико-краєзнавчого музею відбудеться безплатний майстер-клас для дітей та дорослих зі створення ляльки-мотанки “Подорожниця”. Проведе захід мисткиня Оксана Стефанишин. 

Loading

Read More

До уваги внутрішньо переміщених осіб про можливі варіанти державної підтримки

Внутрішньо переміщені особи (ВПО) в Україні мають право на низку видів допомоги та пільг, які допоможуть їм пережити цей складний час.

Про деякі з основних видів допомоги, доступні для ВПО читайте у матеріалі

Loading

Read More

Шахраї зламують телеграм-акаунти за допомогою посилання на голосування за дівчину на конкурсі бальних танців

Останнім часом в Україні активізувалися різні шахраї, що виманюють гроші у довірливих громадян. Зокрема зараз шахраї масово зламують телеграм-акаунти за допомогою посилання на голосування за дівчину на конкурсі бальних танців. 

Loading

Read More

Азартні ігри – це лише розвага

З метою підвищення обізнаності населення щодо негативного впливу азартних ігор (ігор на гроші), загрози ігрової залежності (лудоманії), комісія з регулювання азартних ігор та лотерей поширює інформаційні матеріали

Loading

Read More

Молодіжний центр “Файно-HUB” запрошує на заходи

Цієї суботи, 13 липня, буде відбудуться одразу два заходи, які проведе молодіжний центр для молоді Бориславської громади.

Спершу, о 12:00 відбудеться зустріч-дискусія “Розлади харчової поведінки”. Це вже третя зустріч в рамках курсу “З підлітками про важливе”.

Loading

Read More

Інформація про державні програми фінансової підтримки роботодавців, які облаштовують місця для ветеранів війни з інвалідністю

Умови, механізм виплати роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю, а також її строки та розмір, визначено Порядком надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2023 року № 893 (далі – Порядок № 893).

Суть програми полягає в працевлаштуванні людини з інвалідністю І або ІІ групи та облаштуванні для неї робочого місця. Після цього роботодавець може подати заяву про надання йому компенсації витрат за облаштування такого робочого місця.

Loading

Read More

Діти Бориславської громади із сімей Захисників — на канікулах у Старогард-Гданському

36 дітей з Бориславської громади вирушили на літній відпочинок до польського міста Старогард-Гданський. Це діти з сімей захисників України, які зараз перебувають на фронті або діти тих, хто загинув, виборюючи незалежність та суверенітет нашої країни.

Запрошення на відпочинок надійшло від керівництва міста-побратима Старогарда-Гданського. Польські друзі взяли на себе витрати на проживання, харчування та екскурсії. З міського бюджету Борислава виділено кошти на транспортні послуги.

Read More

Нове обладнання в КНП “Центральна міська лікарня”

Нещодавно в КНП “ЦМЛ” було закуплено нове сучасне обладнання – апарат Спектрофотометр ULAB 101, який розширить спектр доступних аналізів. Завдяки цьому апарату буде можливо одночасно проводити більшу кількість досліджень й очікування результатів біохімічних аналізів крові займатиме менше часу, в порівняні з тим як було раніше.

Loading

Read More

«ДроваЄ». Як придбати дров’яну деревину?

Філія «Дрогобицьке лісове господарство» ДП «ЛІСИ УКРАЇНИ» з метою своєчасного забезпечення громадян та місцевих об’єктів ТГ інформує щодо можливості реалізації деревини:
Громадянам для придбання дров’яної деревини створений онлайн магазин дров для населення «ДроваЄ», щоб придбати лісопродукцію потрібно пройти авторизацію, зробити замовлення та оплатити рахунок.

Loading

Read More

Як згенерувати військовий квиток у “Резерв+”: покрокова інструкція

Військовозобов’язані повинні оновити свої дані до 16 липня. Щоб полегшити процес, Міністерство оборони України оприлюднило покрокову інструкцію, як згенерувати військовий квиток в додатку “Резерв+”.

Loading

Read More