Продовжиться облаштування аптеки-музею Й.Зега

Вчора, 4 серпня, було оголошено результати Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад від Асоціації «Єврорегіон «Карпати-Україна». Серед 45 переможців – бориславський проєкт «Облаштування та наповнення музейними експозиціями аптеки-музею світового винахідника нафтової промисловості Йогана Зега».

Як відомо, наприкінці минулого року завершився перший етап робіт з реалізації проєкту «Встановлення аптеки-музею світового винахідника нафтової промисловості Йогана Зега», який також був переможцем Конкурсу ініціатив. Тож цьогорічний проєкт дасть можливість повністю втілити ідею із облаштування нового цікавого «куточка» місцевої історії та привабливого туристичного об’єкта.

«Щиро дякую усім, хто над цим наполегливо працював, а Львівській обласній раді та Асоціації – за підтримку та можливість реалізації наших задумів. Приємно коли хороші справи мають послідовне та логічне завершення. Багато населених пунктів видумують легенди, для того щоб залучити туриста, а в Бориславі творилась історія світового нафтовидобутку, котра власне і буде представлена в аптеці-музеї Йогана-Зега. На фактах із історичного минулого ми повинні збудувати туристичне майбутнє славетного міста нафтовиків», – зауважив міський голова Ігор Яворський.

А до уваги зацікавлених та небайдужих повідомляємо про початок збору експонатів!

Щиро запрошуємо мешканців нашого міста, а також усіх бажаючих долучитись до збереження історії нашого краю. Якщо ви маєте, на вашу думку, речі (гасові лампи, документи про нафтовидобуток, пробірки, лабораторне обладнання, тощо), які пасуватимуть до тематики експозиції аптеки-музею світового винахідника нафтової промисловості – звертайтесь до директора міського парку Ігоря Сагана за номером телефону (093) 577-56-35 або приходьте в приміщення адміністрації парку, яке знаходиться в «Зеленому театрі» з 08:00 до 17:00 год..