У міському парку завершується встановлення скейт-парку

У Бориславському міському Парку культури та відпочинку цьогоріч втілюють проект по встановленню скейт-парку. Станом на сьогодні, змонтовано каркас та основне покриття, проводяться завершальні роботи.

Завдяки перемозі в Обласному конкурсі проектів місцевого розвитку Львівської області проект залучив для своєї реалізації 432 516 грн., із яких 200 000 грн. профінансовано з обласного бюджету, 145 148 грн. – з міського бюджету та 87 368 грн. – спонсорських внесків.

Як зауважив міський голова Ігор Яворський, встановлення подібних майданчиків є дієвим способом популяризації здорового способу життя та залучення до нього підростаючого покоління: «Встановлення скейт-парку надасть молоді Борислава ще одну можливість забути про комп’ютер чи інші гаджети. Скейт-парк – це спеціально обладнаний спортмайданчик для тренувань на скейтбордах, роликах, велосипедах та самокатах. Тож юні бориславці зможуть спрямувати свою енергію у корисне русло та вільно і безперешкодно займатись улюбленою справою».

«Приємно, що до реалізації проекту у свій спосіб долучились і правоохоронні органи, й комунальне підприємство, громадські активісти й сама молодь, за що їм щиро вдячний, – говорить директор парку Ігор Саган. – Так, учасники ГО «Спілка воїнів АТО м. Борислава» та працівники Бориславського відділення Національної поліції забезпечували охорону матеріалів та інструментів у нічний час, а підрядник, який зводить аптеку-музей поруч, надав охоронцям свій автотранспорт в якості місця перепочинку. Найбільшу цікавість виявили школярі, які сьогодні самі прийшли після уроків і запропонували свою допомогу, бо хотіли пришвидшити той час, коли можна буде користуватись новим спортмайданчиком. Тож їхніми силами та залучивши техніку КП «Вододар» було розчищено територію навколо скейт-парку”.

Нагадаємо, що під час підготовчих робіт перед влаштуванням основи скейт-парку було знайдено 100-річну нафтову копанку. У зв’язку із цим майданчик перенесли, а копанку дослідили та планують перетворити у музейний експонат.