КП «Еко-місто» встановлює нові контейнери для збору ТПВ на сміттєвих майданчиках міста

У зв’язку із розірванням договору на надання послуг із вивезення твердих побутових відходів, ТзОВ «ДВ-Екосвіт» від учора проводить вилучення контейнерів, які належали компанії, зі сміттєвих майданчиків міста Борислава. Паралельно з цим КП «Еко-місто» встановлює нові, які були закуплені минулого року завдяки перемозі у конкурсі в межах Обласної програми підтримки співробітництва територіальних громад у Львівській області на 2020 від Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини».

Як інформує директор «Еко-місто» Іван Сорока», вже встановлено понад 150 контейнерів для загального збору ТПВ. Роботи тривають.

Просимо мешканців шанувати майно та використовувати за призначенням, не залишати сміттєві контейнери відкритими без необхідності, також звертаємось з проханням повідомляти про випадки навмисного знищення та крадіжки сміттєвих баків, підпалів, викидання в них будівельних відходів за телефонами 1550, (03248) 5 42 36, 067 52 49 577 (гаряча лінія міста, цілодобово).

Нагадаємо, з 5 березня у Бориславі визначеного тимчасового виконавця послуг із вивезення твердих побутових відходів ФОП «Карпяк Ігор Іванович». Підприємець надаватиме ці послуги місту до часу визначення переможця конкурсу із вивезення побутових відходів на території міста Борислав.