Сектор реєстрації відділу надання адміністративних послуг БМР (послуги для юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців)

1. Державна реєстрація створення юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації)

2. Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу (крім громадського формування та релігійної організації), що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації)

3. Державна реєстрація включення відомостей про юридичну особу (крім громадського формування та релігійної організації), зареєстровану до 1 липня 2004 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань

4. Державна реєстрація переходу юридичної особи з модельного статуту на діяльність на підставі власного установчого документа (крім громадського формування та релігійної організації)

5.Державна реєстрація переходу юридичної особи на діяльність на підставі модельного статуту (крім громадського формування та релігійної організації)

6. Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації)

7. Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її ліквідації (крім громадського формування та релігійної організації)

8. Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її реорганізації (крім громадського формування та релігійної організації)

9.Державна реєстрація рішення про припинення юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації)

10.Державна реєстрація рішення про відміну рішення про припинення юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації)

11. Видача виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань у паперовій формі для проставлення апостиля

12. Видача витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань

13. Видача документів, що містяться в реєстраційній справі юридичної особи, громадського формування, що не має статусу юридичної особи, фізичної особи – підприємця

14. Виправлення помилок, допущених у відомостях Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань

15. Підтвердження відомостей про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи

16. Державна реєстрація рішення про виділ юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації)

17. Державна реєстрація створення відокремленого підрозділу юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації)

18. Державна реєстрація змін до відомостей про відокремлений підрозділ юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації)

19. Державна реєстрація припинення відокремленого підрозділу юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації)

20. Державна реєстрація фізичної особи – підприємця

21. Державна реєстрація включення відомостей про фізичну особу – підприємця, зареєстровану до 1 липня 2004 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань

22. Державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу – підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань

23. Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця за її рішенням

Loading